Publications Office of the EU
Čišćenje zgrada na BSR svojstvima - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Čišćenje zgrada na BSR svojstvima

  • Objavljeno
    07/05/2024
  • Rok
    13/06/2024
  • Otvaranje ponuda
    13/06/2024
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Poslovni sektor (glavni CPV)
90911200 Usluge čišćenja zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
1000003351
Opis

Cilj usluge koju oglašava Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) jest čišćenje zgrade u dvije parcele od približno 23 500 m2 građevinskog prostora. Čišćenje održavanja uključuje uklanjanje različitih prljavština na različitim podnim i zidnim površinama, namještaju i objektima, kao i ostakljenja svih vrsta na samim nekretninama. Osim toga, pomoćne usluge naručuju se u obliku okvirnog ugovora koji se mora pružiti u okviru odgovarajuće ugovorene grupe. Specifično naručivanje pomoćnih usluga u obliku npr. osnovnih čišćenja i neobveznih privremenih dodatnih usluga obavlja se odgovarajućim pisanim ili tekstualnim preuzimanjem od strane AG-a. Pojedinosti o pružanju usluga dostupne su u dijelu C – Natječajne specifikacije, dijelu C – Natječajne specifikacije, uključujući priloge.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/06/2024 10:05
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.