Publications Office of the EU
Slovačka-Bratislava: Građevinski radovi na pogonu za kogeneraciju - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Slovačka-Bratislava: Građevinski radovi na pogonu za kogeneraciju

  • Objavljeno
    23/01/2023
  • Rok
    20/04/2023
  • Dodijeljeno
    03/07/2024
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
MH Teplárenský holding, a.s.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
45251220 Građevinski radovi na pogonu za kogeneraciju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
29,179,736.80 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
VS ZIL 7
Opis

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
29,179,736.80 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: PPA CONTROLL, a.s.
Poštanska adresa:
Mjesto: Bratislava
Poštanski broj: 83000
Zemlja:
Službeno ime: innogy Energo, s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Praha
Poštanski broj: 10800
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.