Publications Office of the EU
Nabava CAFM softvera - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Nabava CAFM softvera

  • Dodijeljeno
    12/11/2024
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,218,756.50 EUR
Referentni broj ponude
VG-3000-2023-0019
Opis

Za učinkovitu potporu i kontrolu procesa tehničkog, infrastrukturnog i komercijalnog. Facility Management / Facility Management je uvođenje jedinstvenog, standardiziranog i prilagođenog CAFM sustava.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
4,218,756.50 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: pit - cup GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Heidelberg
Poštanski broj: 69115
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.