Publications Office of the EU
Bugarska-Byala: Ulje za loženje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Byala: Ulje za loženje

  • Dodijeljeno
    11/01/2017
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Държавна психиатрична болница-Бяла
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG323 Русе
Lokacija kupca
NUTS code: BG323 Русе
Poslovni sektor (glavni CPV)
09135100 Ulje za loženje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
130,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
170,400.00 BGN
Referentni broj ponude
09135100-5
Opis

Договаряне без предварително обявление съгласно чл. 79, ал. 1, т. 7, от Закона за обществените поръчки, чл. 64, ал. 1, чл. 65, ал. 1 и ал. 2 от ППЗОП.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
130,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
170,400.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ка Груп
Poštanska adresa: бул. „Русе“ № 31
Mjesto: Плевен
Poštanski broj: 5800
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.