Publications Office of the EU
Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie

  • Objavljeno
    30/04/2025
  • Rok
    13/05/2025
  • Otvaranje ponuda
    13/05/2025
  • Dodijeljeno
    10/07/2025
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Poslovni sektor (glavni CPV)
79800000 Tiskanje i s tim povezane usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,589,540.40 PLN
Referentni broj ponude
EP/220/11/2025
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z naprawą oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ .

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://portal.smartpzp.pl/spwsz
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://portal.smartpzp.pl/spwsz
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/05/2025 11:00
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Cena
Ponder (postotak, točan) : 50
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Pojemność minimalna tonerów
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Czas usunięcia awarii
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Automatyczny system zarządzania zgłoszeniami
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Doświadczenie w świadczeniu usług w jednostkach opieki zdrowotnej
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Termin dostawy
Ponder (postotak, točan) : 10
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,589,540.40 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: ATA SZCZECIN Sp. z o.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Szczecin
Poštanski broj: 71-005
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.