-
Objavljeno01/04/2022
-
Rok16/05/2022
-
Dodijeljeno05/09/2022
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
Njemačka-Lichtenau: Vatrogasna vozila
Lieferung eines HLF 20; Los 1 Fahrgestell und Aufbau; Los 2 Beladung für HLF20; Los 3 Hydraulisches Rettungsgerät f. HLF20
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/C149A931-D684-46DF-8A4B-251BE8800882
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.