Publications Office of the EU
Njemačka-Düsseldorf: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Düsseldorf: Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška

  • Objavljeno
    25/03/2017
  • Rok
    28/04/2017
  • Dodijeljeno
    04/07/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Landesbetrieb Information und Technik NRW
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,100,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
7,100,000.00 EUR
Referentni broj ponude
17-600001
Opis

Rahmenvertrag für die Landesdienststellen NRW (ausgenommen FM NRW und die Polizei NRW) über die Beschaffungsmaßnahme „gekapselte Browser“.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Landesbetrieb Information und Technik NRW
Poštanska adresa: Mauerstr. 51
Mjesto: Düsseldorf
Oznaka NUTS-a: DEA11
Poštanski broj: 40476
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Frau Amedick
Glavna adresa: www.it.nrw.de
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/company/announcements/categoryOverview.do?method=search&searchString=%22CXPNYDRYN2C%22
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
7,100,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
7,100,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: T-Systems International GmbH
Poštanska adresa: Heerdter Lohweg
Mjesto: Düsseldorf
Poštanski broj: 40549
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.