Publications Office of the EU
Njemačka-Bernau bei Berlin: Prozori, vrata i srodni artikli - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Bernau bei Berlin: Prozori, vrata i srodni artikli

  • Objavljeno
    25/06/2019
  • Rok
    23/07/2019
  • Otvaranje ponuda
    23/07/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Bernau bei Berlin
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE405 Barnim
Lokacija kupca
NUTS code: DE405 Barnim
Poslovni sektor (glavni CPV)
44221000 Prozori, vrata i srodni artikli
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
60.1-19/095
Opis

Die Stadt Bernau bei Berlin errichtet ein Neues Rathaus. Mit der zu vergebenen Leistung sind die Tischlerarbeiten – Einbauschränke/Teeküchen/Akustikbekleidung geplant.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YHVDK5D
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/07/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.