Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Objavljeno
    28/03/2025
  • Rok
    28/04/2025
  • Dodijeljeno
    28/05/2025
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Mjesto izvršenja
NUTS code: anyw
Lokacija kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Poslovni sektor (glavni CPV)
79956000 Usluge organiziranja izložbi i sajmova
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,250,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,250,000.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Procijenjena vrijednost
8,250,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
8,250,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Ledenice
Poštanski broj: 37311
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.