Publications Office of the EU
ex post: enercity Netz GmbH: Opći izvođač Nova poslovna zgrada Linden - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

ex post: enercity Netz GmbH: Opći izvođač Nova poslovna zgrada Linden

  • Objavljeno
    23/09/2024
  • Rok
    02/10/2024
  • Dodijeljeno
    30/01/2026
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
Yes
Kupac
enercity Netz GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE929 Region Hannover
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
38,000,000.00 EUR
Referentni broj ponude
4/24
Opis

Djelomično rušenje postojeće zgrade i nova izgradnja poslovne zgrade s tehničkim objektima na istom mjestu.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Nije dostupno
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
38,000,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ed. Züblin AG
Poštanska adresa:
Mjesto: Hannover
Poštanski broj: 30163
Zemlja:
Službeno ime: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Poštanska adresa:
Mjesto: Hannover
Poštanski broj: 30171
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.