Publications Office of the EU
Rumunjska-Bucuresti: Usluge održavanja telekomunikacijske opreme - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Bucuresti: Usluge održavanja telekomunikacijske opreme

  • Objavljeno
    01/09/2016
  • Objavljeno
    04/10/2016
  • Rok
    28/11/2016
  • Dodijeljeno
    24/04/2017
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02415 Bucuresti
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO România
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
50330000 Usluge održavanja telekomunikacijske opreme
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
20,042,760.13 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,655,000.00 RON
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva la echipamentele/instalatiile/centrele de comunicatii componenta unei retele militare nationale de comunicatii RTP/RMNC.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
20,042,760.13 RON
Konačna ugovorena vrijednost
6,655,000.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Marctel-SIT SRL
Poštanska adresa: Str. Dr. Louis Pasteur nr. 8, et. 1-2, sect. 5
Mjesto: Bucuresti
Poštanski broj: 050535
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.