Publications Office of the EU
Brandsläckare & brandfiltar med tillbehör, Skövde - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Brandsläckare & brandfiltar med tillbehör, Skövde

  • Objavljeno
    03/03/2025
  • Rok
    31/03/2025
  • Otvaranje ponuda
    01/04/2025
  • Dodijeljeno
    24/04/2025
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Skövde kommun
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Poslovni sektor (glavni CPV)
35111000 Vatrogasna oprema
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,000,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
24/162
Opis

Detta avtal gäller för nyköp av brandsläckare och brandfiltar med tillbehör. Avtalet omfattar inga installationer/montering.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=46669&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=46669&GoTo=Tender
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/04/2025 00:00
Metoda dodjele
Kriterij: Lägsta pris
Vrsta: price
Opis: Lägsta pris tilldelas avtal
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
6,000,000.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Presto AB
Poštanska adresa:
Mjesto: KATRINEHOLM
Poštanski broj: 64123
Zemlja:
Službeno ime: Bravida Sverige AB
Poštanska adresa:
Mjesto: STOCKHOLM
Poštanski broj: 12681
Zemlja:
Službeno ime: Brandexperten Holding AB
Poštanska adresa:
Mjesto: MÖLNDAL
Poštanski broj: 43137
Zemlja:
Službeno ime: Securitas Sverige Aktiebolag
Poštanska adresa:
Mjesto: STOCKHOLM
Poštanski broj: 10229
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.