Publications Office of the EU
Španjolska-Llucmajor: Rasvjetna oprema i električne svjetiljke - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Llucmajor: Rasvjetna oprema i električne svjetiljke

  • Objavljeno
    29/07/2022
  • Objavljeno
    17/08/2022
  • Rok
    12/09/2022
  • Poništeno
    12/12/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Alcaldía del Ajuntament de Llucmajor
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES532 Mallorca
Lokacija kupca
NUTS code: ES532 Mallorca
Poslovni sektor (glavni CPV)
31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
301,633.56 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
96,110.52
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
33/2022
Opis

Sustitución de columnas y luminarias en varios sectores de alumbrado público en el término municipal de Llucmajor (Son Verí, Son Verí Nou, Cala Blava y Llucmajor).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Alcaldía del Ajuntament de Llucmajor
Nacionalni registracijski broj: P0703100H
Poštanska adresa: Plaza de España, 12
Mjesto: Llucmajor
Oznaka NUTS-a: ES532
Poštanski broj: 07620
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Alcaldía del Ajuntament de Llucmajor
Glavna adresa: http://www.llucmajor.org
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.