Publications Office of the EU
Bugarska-Kardzhali: Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Kardzhali: Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije

  • Dodijeljeno
    02/04/2021
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
В и К ООД
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Lokacija kupca
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Poslovni sektor (glavni CPV)
09000000 Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
621,666.67
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
621,666.67 BGN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
621,666.67
Konačna ugovorena vrijednost
621,666.67 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: „Петрол“ АД
Poštanska adresa: бул. „Черни връх“ № 43
Mjesto: София
Poštanski broj: 1407
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.