Publications Office of the EU
Francuska-Le Puy-en-Velay: Radovi na zaštiti hridi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Le Puy-en-Velay: Radovi na zaštiti hridi

  • Objavljeno
    12/07/2017
  • Rok
    11/08/2017
  • Otvaranje ponuda
    28/08/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Département de la Haute-Loire
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Poslovni sektor (glavni CPV)
45243100 Radovi na zaštiti hridi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,140,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
17CONF0
Opis

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Departement de la Haute-Loire
Poštanska adresa: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Mjesto: Le Puy-en-Velay Cedex
Oznaka NUTS-a: FR723
Poštanski broj: 43009
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://hauteloire.marcoweb.fr
Elektroničkim putem:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/08/2017 08:30
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,140,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.