Publications Office of the EU
Italija-Genova: Osigurateljne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Genova: Osigurateljne usluge

  • Objavljeno
    18/02/2022
  • Rok
    21/03/2022
  • Otvaranje ponuda
    22/03/2022
  • Dodijeljeno
    20/06/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Stazione Unica Appaltante della Città Metropolitana di Genova
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITC33 Genova
Lokacija kupca
NUTS code: ITC33 Genova
Poslovni sektor (glavni CPV)
66510000 Osigurateljne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,779,050.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,123,126.22 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
7
Referentni broj ponude
ID. 4517
Opis

La procedura ha per oggetto l’affidamento dei Servizi assicurativi necessari alle funzioni dell’Ente Città Metropolitana di Genova, suddivisi in sette distinti lotti, come dettagliato nei relativi Capitolati Tecnici.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.ariaspa.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/03/2022 09:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.