Publications Office of the EU
SK-Bratislava: Компютърно оборудване и принадлежности - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Bratislava: Компютърно оборудване и принадлежности

  • Objavljeno
    12/03/2011
  • Rok
    21/04/2011
  • Otvaranje ponuda
    27/04/2011
  • Dodijeljeno
    05/08/2011
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30200000 Računarska oprema i potrepštine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,650,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,650,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
9
Referentni broj ponude
VS 05/2011
Opis

Výpočtová technika - počítačové zostavy, komponenty na PC, monitory, tlačiarne, dataprojektory, notebooky, servery, pasívne sieťové prvky, aktívne sieťové prvky.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
27/04/2011 13:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.