Publications Office of the EU
Francuska-Boussy-Saint-Antoine: Razni prehrambeni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Boussy-Saint-Antoine: Razni prehrambeni proizvodi

  • Objavljeno
    01/04/2022
  • Rok
    13/05/2022
  • Poništeno
    17/06/2022
  • Danas
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ville de Boussy Saint Antoine
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR France
Lokacija kupca
NUTS code: FR France
Poslovni sektor (glavni CPV)
15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,800,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,386,187.28 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
2022-05
Opis

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://achats-franciliens.safetender.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/05/2022 12:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.