Publications Office of the EU
Njemačka-Magdeburg: Čuvarske službe - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Magdeburg: Čuvarske službe

  • Objavljeno
    14/02/2023
  • Rok
    12/04/2023
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Landeshauptstadt Magdeburg, Die Oberbürgermeisterin
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
79713000 Čuvarske službe
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
30-ZV-0017/23
Opis

Die Gemeinschaftsunterkunft für Asylbewerber in der Saalestraße 32, 39126 Magdeburg benötigt ein Unternehmen zur täglichen Bewachung, rund um die Uhr. Der Bewachungsauftrag wird sowohl im Hinblick auf dem Personenschutz, als auch im Sinne des Objektschutzes durchgeführt.
Das Objekt hat Wohnheimcharakter, d.h. Bewohnerzimmer mit mehreren Betten und gemeinschaftlich zu nutzende Küchen sowie Sanitär- und Toilettenanlagen. Das Asylbewerberheim hat 250 Betten.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=500783
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
CPV oznaka

79713000 - Čuvarske službe

45400000 - Završni građevinski radovi

45000000 - Građevinski radovi

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.