Publications Office of the EU
Francuska-Chambéry: Usluge u vezi s otpacima i otpadom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Chambéry: Usluge u vezi s otpacima i otpadom

  • Objavljeno
    06/04/2022
  • Rok
    02/05/2022
  • Otvaranje ponuda
    02/05/2022
  • Dodijeljeno
    16/06/2022
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ght Savoie-Belley
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Lokacija kupca
NUTS code: FRK27 Savoie
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
311,134.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
20
Referentni broj ponude
2022_fcs_0004
Opis

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://agysoft.marches-publics.info/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/05/2022 12:05
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.