Publications Office of the EU
Rumunjska-Galați: Električna energija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Galați: Električna energija

  • Objavljeno
    16/09/2022
  • Rok
    31/10/2022
  • Poništeno
    13/01/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
APA CANAL S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO224 Galaţi
Lokacija kupca
NUTS code: RO224 Galaţi
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
46,525,000.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
16914128_2022_PAAPD1340024
Opis

Obiectul prezentului caiet de sarcini il constituie incheierea unui contract de achizitie de energie electrica pentru toate punctele de consum apartinand Apa Canal S.A. Galati, pentru furnizare energie electrica in perioada 01.01.2023, ora 0:00 – 31.12.2023, ora 24:00.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: APA CANAL S.A.
Nacionalni registracijski broj: RO 16914128
Poštanska adresa: Strada: Constantin Brâncoveanu, nr. 2
Mjesto: Galati
Oznaka NUTS-a: RO224
Poštanski broj: 800058
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: MIRELA SMADU
Glavna adresa: www.apa-canal.ro
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/10/2022 15:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
46,525,000.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.