Publications Office of the EU
Francuska-Longuenesse: Obavijesne ploče - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Longuenesse: Obavijesne ploče

  • Objavljeno
    14/08/2019
  • Rok
    13/09/2019
  • Otvaranje ponuda
    16/09/2019
  • Dodijeljeno
    27/09/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Communauté d'agglomération du Pays de Saint-Omer
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Lokacija kupca
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Poslovni sektor (glavni CPV)
35261000 Obavijesne ploče
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
100,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
100,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2019-33
Opis

Une 1re consultation par appel d'offres ouvert, scindée en 11 lots, a été lancée en mars 2017 en vue des travaux de réhabilitation de la gare, et il était également prévu que les lots mobiliers soient lancés ultérieurement. Les prestations relatives au mobilier sont scindées en 3 lots:
— lot 1: fourniture de mobilier (accord-cadre attribué antérieurement),
— lot 2: fourniture de mobilier spécifique pour le Fab Lab (consultation ultérieure),
— lot 3: signalétique (objet de la présente consultation).
L'accord-cadre porte sur la fourniture et pose de la signalétique directionnelle et d'identification. Forme de marché: à bons de commande avec maximum. Attribution d'un marché unique. Montant total des prestations pour la durée de l'accord-cadre: maximum HT 100 000,00 EUR.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.agysoft.marches-publics.info
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/09/2019 00:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

35261000 - Obavijesne ploče

34000000 - Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu

39100000 - Namještaj

39000000 - Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje

45000000 - Građevinski radovi

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
100,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
100,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Boscher signalétique et image
Poštanska adresa: 2 rue du Fonteny
Mjesto: Couëron
Poštanski broj: 44220
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.