Publications Office of the EU
DELEGACIJA UPRAVLJANJA AKTIVNOSTI PAPER WASTE, KARTONA, METALA, PLASTIČKA I STICLA KOLA SE SAŽETAK SEKTORA 4 NAJBOLJIH MUNICIPLA - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

DELEGACIJA UPRAVLJANJA AKTIVNOSTI PAPER WASTE, KARTONA, METALA, PLASTIČKA I STICLA KOLA SE SAŽETAK SEKTORA 4 NAJBOLJIH MUNICIPLA

  • Objavljeno
    09/09/2024
  • Rok
    21/10/2024
  • Otvaranje ponuda
    21/10/2024
  • Dodijeljeno
    16/12/2025
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
20,712,120.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
19,044,380.00 RON
Referentni broj ponude
4316422/2024/19
Opis

Četvrti sektor Bukurešta ubrzan je proces urbanog, gospodarskog i socijalnog razvoja, a rast stanovništva i teritorijalno ograničenje zahtijevaju prilagođene mjere kako bi se osigurale javne sanitarne potrebe za održavanje normalnog životnog standarda. Pojam „ugovor kojim se delegira upravljanje uslugom” u smislu odredbi ove dokumentacije znači ugovor o javnim uslugama definiran Zakonom br. 98/2016. Postupak dodjele otvoreni je natječaj na internetu i završit će sklapanjem ugovora kojim se delegira upravljanje sanitarnim uslugama na razdoblje od pet godina. Broj dana do kojih se mogu zatražiti pojašnjenja prije roka za podnošenje ponuda: 18 dana. Pojašnjenja zatražena nakon tog roka više se neće uzimati u obzir. Javni naručitelj će jasno i u potpunosti odgovoriti na sve zahtjeve za pojašnjenjem/dodatnim informacijama 11. dana prije roka određenog za podnošenje ponuda.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.e-licitatie.ro
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.e-licitatie.ro
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/10/2024 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Procijenjena vrijednost
20,712,120.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
19,044,380.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: SOLID WASTE OPERATION
Poštanska adresa:
Mjesto: Popesti-Leordeni
Poštanski broj: 077160
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.