Publications Office of the EU
Češka Republika-Prag: Usluge preseljenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Češka Republika-Prag: Usluge preseljenja

  • Objavljeno
    10/10/2013
  • Objavljeno
    01/08/2014
  • Rok
    22/09/2014
  • Otvaranje ponuda
    22/09/2014
  • Dodijeljeno
    03/11/2014
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
98392000 Usluge preseljenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
80,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
75,108,400.00 CZK
Referentni broj ponude
1A1053
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Veřejné zakázky s.r.o.
Nacionalni registracijski broj: 26726050
Poštanska adresa: Na Hutích 661/9
Mjesto: Praha 6
Poštanski broj: 160 00
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Veřejné zakázky s.r.o.
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/09/2014 10:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

98392000 - Usluge preseljenja

90900000 - Usluge čišćenja i sanitacije

90000000 - Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
80,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
75,108,400.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: HrubyMOVING s.r.o.
Poštanska adresa: Kostelecká 879
Mjesto: Praha 9-Čakovice
Poštanski broj: 196 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.