Publications Office of the EU
Češka-Olomouc: Usluge sadnje i održavanja zelenih površina - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Olomouc: Usluge sadnje i održavanja zelenih površina

  • Objavljeno
    28/07/2021
  • Rok
    24/08/2021
  • Otvaranje ponuda
    24/08/2021
  • Dodijeljeno
    15/09/2021
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
154,251,800.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,453,782.95 CZK
Referentni broj ponude
SP8186/2021-521101
Opis

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/08/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
154,251,800.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
9,453,782.95 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: KAVYL, spol. s r.o.
Poštanska adresa: Mohelno 452/1
Mjesto: Mohelno
Poštanski broj: 67575
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.