Publications Office of the EU
Španjolska-Fuenlabrada: Radna odjeća, posebna radna oprema i pribor - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Fuenlabrada: Radna odjeća, posebna radna oprema i pribor

  • Objavljeno
    31/12/2021
  • Rok
    08/02/2022
  • Otvaranje ponuda
    09/03/2022
  • Dodijeljeno
    20/04/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Lokacija kupca
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
18100000 Radna odjeća, posebna radna oprema i pribor
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,062,063.58 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
632,336.25 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
PA SUM 22-006
Opis

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Nacionalni registracijski broj: Q2801276C
Poštanska adresa: Camino del molino, 2
Mjesto: FUENLABRADA
Oznaka NUTS-a: ES30
Poštanski broj: 28942
Zemlja: ESP
Glavna adresa: www.madrid.org
Elektroničkim putem:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/03/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.