Publications Office of the EU
Njemačka-Parchim: Vozila za spašavanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Parchim: Vozila za spašavanje

  • Objavljeno
    13/03/2020
  • Rok
    15/04/2020
  • Otvaranje ponuda
    15/04/2020
  • Dodijeljeno
    08/06/2020
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Landkreis Ludwigslust-Parchim — vertreten durch: Landrat Stefan Sternberg — Eigenbetrieb Rettungsdienst
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Lokacija kupca
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Poslovni sektor (glavni CPV)
34114110 Vozila za spašavanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.01 EUR
Referentni broj ponude
2020020025
Opis

Beschaffung von 3 Stück Rettungstransportwagen (RTW).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YYZX
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/04/2020 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
0.01 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ambulanz Mobile GmbH & Co. KG
Poštanska adresa: Glinder Straße 1
Mjesto: Schönebeck
Poštanski broj: 39218
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.