Publications Office of the EU
Grčka-Tripoli: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Grčka-Tripoli: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi

  • Dodijeljeno
    01/12/2014
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
78,601.76
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
209,583.21 EUR
Referentni broj ponude
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Opis

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
CPV oznaka

15000000 - Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi

15500000 - Mliječni proizvodi

15810000 - Krušni proizvodi, svježa peciva i kolači

15800000 - Razni prehrambeni proizvodi

15200000 - Riblji pripravci i konzerve

15330000 - Prerađeno voće i povrće

15300000 - Voće, povrće i srodni proizvodi

15890000 - Razni prehrambeni proizvodi i osušeni proizvodi

03000000 - Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi

15110000 - Meso

15100000 - Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
78,601.76
Konačna ugovorena vrijednost
209,583.21 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Poštanska adresa:
Mjesto:
Poštanski broj:
Zemlja: GRC
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.