Publications Office of the EU
Poljska-Suchedniów: Šumarske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Suchedniów: Šumarske usluge

  • Objavljeno
    01/12/2021
  • Rok
    14/12/2021
  • Poništeno
    08/02/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suchedniów
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL721 Kielecki
Lokacija kupca
NUTS code: PL721 Kielecki
Poslovni sektor (glavni CPV)
77200000 Šumarske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,578,648.95 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
19
Referentni broj ponude
SA.270.9.3.2021
Opis

1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt.
1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o
lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki
drewna oraz nasiennictwa i selekcji, turystycznego zagospodarowania lasu, użytkowania ubocznego i edukacji,
do wykonania na terenie Nadleśnictwa Suchedniów w roku 2022.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony
lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji, turystycznego
zagospodarowania lasu, użytkowania ubocznego i edukacji, wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ, na który
składają się:
Załącznik nr 3.1. – rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji;
Załącznik nr 3.2. – układ sortymentowy pozyskania drewna;
Załącznik nr 3.3. – zestawienie odległości i warunków zrywki drewna;
Załącznik nr 3.4. – zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego;
Załącznik nr 3.5. – informacja o stosowaniu możliwych technologii pozyskania drewna;
3) Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 3.1. - 3.3. oraz 3.5. mają charakter szacunkowy.
4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa Decyzja
nr 19 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 17 marca 2021 r. w sprawie wprowadzenia do
stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jednostkach organizacyjnych Lasów
Państwowych. Określony z tej decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych
prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia stanowił podstawę określenia wymagań
jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zawartych w
Załączniku nr 4 do SWZ (Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych)

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suchedniów
Poštanska adresa: 26-130 Suchedniów, ul. Bodzentyńska 16, Polska
Mjesto: Suchedniów
Oznaka NUTS-a: PL721
Poštanski broj: 26-130
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Krystyna Glijer
Glavna adresa: https://suchedniow.radom.lasy.gov.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/12/2021 10:10
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.