Publications Office of the EU
Nizozemska-Amersfoort: Revizorske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Amersfoort: Revizorske usluge

  • Objavljeno
    24/11/2020
  • Rok
    25/01/2021
  • Dodijeljeno
    03/08/2021
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Het Waterschapshuis
Mjesto izvršenja
NUTS code: NL Nederland
Lokacija kupca
NUTS code: NL Nederland
Poslovni sektor (glavni CPV)
79212000 Revizorske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
750,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
695,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Z1645
Opis

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Het Waterschapshuis
Nacionalni registracijski broj: 31682635
Poštanska adresa: Stationsplein 89
Mjesto: Amersfoort
Oznaka NUTS-a: NL
Poštanski broj: 3818 LE
Zemlja: NLD
Osoba za kontakt: Stefan de Jong
Glavna adresa: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Elektroničkim putem:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
750,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
695,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Poštanska adresa: Baron de Coubertinlaan 1
Mjesto: ZOETERMEER
Poštanski broj: 2719EN
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.