Publications Office of the EU
DNS – Dodávky a montáž zařízení veřejného osvětlení a soustavy NN (2026 – 2031) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

DNS – Dodávky a montáž zařízení veřejného osvětlení a soustavy NN (2026 – 2031)

  • Objavljeno
    16/04/2026
  • Rok
    18/05/2026
  • Dodijeljeno
    16/06/2026
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Město Valašské Meziříčí
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
50,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
50,000,000.00 CZK
Referentni broj ponude
V00010472
Opis

Předmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou zejména: • dodávky svítidel veřejného osvětlení a osvětlovacích zařízení pro veřejná prostranství (např. LED svítidla, apod.) • dodávky souvisejících komponentů, zejména stožárů, výložníků a stožárového příslušenství, řídicích a regulačních prvků, rozvaděčů veřejného osvětlení (VO) včetně jejich vybavení a dalších nezbytných prvků pro funkčnost osvětlovací soustavy • dodávky kabelů a elektroinstalačního materiálu, • kompletní elektroinstalační práce související s výstavbou, obnovou nebo rekonstrukcí veřejného osvětlení a soustavy NN • instalace elektrických rozvodných zařízení a rozvaděčů VO a NN • montáž svítidel, stožárů a kabelových tras, • zapojení, uvedení do provozu a funkční zkoušky zařízení, • provádění výchozích a pravidelných revizí elektrických zařízení, • související stavební a zemní práce menšího rozsahu (např. výkopy pro kabely).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/valmez
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/valmez
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
nejnižší nabídková cena v Kč bez DPH
Procijenjena vrijednost
50,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
50,000,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: TS Valašské Meziříčí s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
Poštanski broj: 75701
Zemlja:
Službeno ime: DATmoLUX a.s.
Poštanska adresa:
Mjesto: Brno - Husovice
Poštanski broj: 61400
Zemlja:
Službeno ime: EMPEMONT s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Valašské Meziříčí
Poštanski broj: 75701
Zemlja:
Službeno ime: ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Praha - Lhotka
Poštanski broj: 14200
Zemlja:
Službeno ime: ELTOM, s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Ostrava - Mariánské Hory
Poštanski broj: 70900
Zemlja:
Službeno ime: ELEKTRO-LUMEN, s. r. o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Hranice - Hranice IV-Drahotuše
Poštanski broj: 75361
Zemlja:
Službeno ime: MSEM, a.s.
Poštanska adresa:
Mjesto: Frýdek-Místek - Místek
Poštanski broj: 73801
Zemlja:
Službeno ime: ČEZ ESL, s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Ostrava - Vítkovice
Poštanski broj: 70300
Zemlja:
Službeno ime: Yunex, s.r.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Praha - Chodov
Poštanski broj: 14800
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.