Publications Office of the EU
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej

  • Objavljeno
    26/06/2026
  • Rok
    28/07/2026
  • Otvaranje ponuda
    28/07/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Centralny Ośrodek Informatyki
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
72611000 Usluge tehničke računalne potpore
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
COI-ZAK.262.25.2026
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z późn. zm. z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Urządzenia, w tym Oprogramowanie, zostaną objęte Wsparciem Technicznym od dnia zakończenia obecnej usługi Wsparcia Technicznego lub dostarczenia danych dostępowych, o których mowa w pkt 5.1 OPZ (w zależności od tego, która data nastąpi później), przez okres 12 miesięcy, realizowanym przez producenta lub autoryzowanego partnera producenta Urządzeń. 9.2. Podzespoły zostaną objęte Wsparciem Technicznym przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru (lub zgodnie z punktem 3 Tabeli nr 6 OPZ), realizowanym przez producenta lub autoryzowanego partnera producenta Podzespołów. 9.3. Wykonawca dostarczy Podzespoły do Urządzeń w terminie maksymalnie 15 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy. 9.4. W terminie maksymalnie do 3 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu wszelkie niezbędne i kompletne dane, w szczególności: a) oświadczenie producenta Urządzeń, certyfikat lub inny dokument potwierdzający objęcie Wsparciem Technicznym Urządzeń przez okres wskazany w pkt 4 OPZ; b) wszelkie niezbędne i kompletne dane dostępowe umożliwiające Zamawiającemu skorzystanie ze Wsparcia Technicznego, zawierające co najmniej unikatowy dla Zamawiającego login i hasło dostępu do witryny Wsparcia Technicznego lub adres e-mail do składania Zgłoszeń i numer telefonu do składania Zgłoszeń.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/07/2026 13:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Kryterium „Cena brutto” będzie rozpatrywana na podstawie ceny brutto za realizację zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu Oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie spośród ofert ocenianych przyzna 100,00 punktów, a każdej następnej zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.