Publications Office of the EU
Francuska-Strasbourg: Trofeji - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Strasbourg: Trofeji

  • Objavljeno
    30/08/2016
  • Rok
    03/10/2016
  • Otvaranje ponuda
    04/10/2016
  • Dodijeljeno
    01/03/2017
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Région Alsace
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRF Grand Est
Poslovni sektor (glavni CPV)
39298700 Trofeji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,434.45 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
16048DAS
Opis

Accord-cadre pour l'achat de coupes, de médailles et de trophées pour la Région Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Poštanska adresa: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Mjesto: Strasbourg Cedex
Oznaka NUTS-a: FR42
Poštanski broj: 67070
Zemlja: FRA
Glavna adresa: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Elektroničkim putem:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/10/2016 14:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.