Publications Office of the EU
Španjolska-Ceuta: Urbana oprema - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Ceuta: Urbana oprema

  • Objavljeno
    18/07/2022
  • Rok
    16/08/2022
  • Dodijeljeno
    17/04/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES630 Ceuta
Lokacija kupca
NUTS code: ES630 Ceuta
Poslovni sektor (glavni CPV)
34928400 Urbana oprema
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
376,845.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
376,845.00 EUR
Referentni broj ponude
19/22
Opis

suministro de una SERIE DE ESCULTURAS MITOLÓGICAS del autor D. GINES SERRÁN PAGAN, para su exposición permanente en la Ciudad Autónoma de Ceuta.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
Nacionalni registracijski broj: S6100007A
Poštanska adresa: Padilla, s/n. Edif. Ceuta Center
Mjesto: Ceuta
Oznaka NUTS-a: ES630
Poštanski broj: 51001
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
376,845.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
376,845.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: CEUTA MITOLOGICA, S.L.
Poštanska adresa: PLAZA DE LA CONSTITUCION Nº 4 - 5º A
Mjesto: CEUTA
Poštanski broj: 51001
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.