Publications Office of the EU
Belgija-Liège: Namještaj - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Liège: Namještaj

  • Objavljeno
    28/09/2021
  • Rok
    26/10/2021
  • Otvaranje ponuda
    26/10/2021
  • Dodijeljeno
    04/04/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Province de Liège
Mjesto izvršenja
NUTS code: BE33 Prov. Liège
Lokacija kupca
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Poslovni sektor (glavni CPV)
39100000 Namještaj
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,941,420.66 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
Prov Lg - DGIE-03.05-013-F03_0
Opis

Le présent marché de fournitures a pour objet l’acquisition de mobilier spécifique pour l’aménagement d’un Pôle des Savoirs et d’une Pépinière d’Entreprises pour le Département Culture-Jeunesse-Musée-Lecture publique.
Le marché est divisé en quatre lots tels que repris à l’inventaire :
o Lot 1 « Mobilier spécifique » ;
o Lot 2 « Mobilier sur mesure et kitchenettes » ;
o Lot 3 « Matériel audio-visuel » ;
o Lot 4 « Rayonnages de grilles à tableaux ».

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Prov+Lg+-+DGIE-03.05-013-F02
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/10/2021 11:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.