Publications Office of the EU
Fourniture et maintenance de Groupe Electrogène de secours 400KVA - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture et maintenance de Groupe Electrogène de secours 400KVA

  • Objavljeno
    23/01/2025
  • Rok
    24/02/2025
  • Dodijeljeno
    23/09/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
GRAND PORT MARITIME DE LA REUNION
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRY40 La Réunion
Poslovni sektor (glavni CPV)
31121000 Generatorski agregati
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
600,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
600,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2024-MN-ACH-1555
Opis

Dans le but de secourir ses installations sensibles en particulier les postes « REEFERS » du port Est, le Grand Port Maritime de la réunion lance une consultation pour l'acquisition de groupes électrogènes de puissance 400KVA secours. Le marché portera sur la commande de : - 2 Groupes + remorques la première année (N) - 2 Groupes + remorques l'année suivante (N+1) Le marché comporte également une partie maintenance des groupes décris dans le chapitre « MAINTENANCE ». Ce marché aura une durée de deux années

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1587236
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1587236
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique
Ponder (postotak, točan) : 25
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Délai de livraison
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Présentation de la politique Rse de l'entreprise dans le cadre de cette consultation
Ponder (postotak, točan) : 5
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Prix
Ponder (postotak, točan) : 60
Procijenjena vrijednost
600,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
600,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: HIMOINSA FRANCE
Poštanska adresa:
Mjesto: Arnas
Poštanski broj: 69400
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.