Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Dijelovi parnih turbina - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Varšava: Dijelovi parnih turbina

  • Objavljeno
    20/01/2023
  • Rok
    28/02/2023
  • Dodijeljeno
    24/10/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
PGE Energia Ciepła S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL814 Lubelski
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
42113100 Dijelovi parnih turbina
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,644,500.00 EUR
Referentni broj ponude
POST/PEC/PEC/ZSL/01366/2022
Opis

Przedmiotem Zamówienia są: Sukcesywne dostawy części zamiennych do remontów turbozespołu parowego dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: PGE Energia Ciepła S.A.
Nacionalni registracijski broj: KRS: 0000013479
Poštanska adresa: Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL911
Poštanski broj: 00-120
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Andrzej Kamiński
Glavna adresa: www.pgeenergiaciepla.pl
Elektroničkim putem:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,644,500.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ansaldo Energia S.p.A.
Poštanska adresa:
Mjesto: GENOVA
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.