Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Usluge razvoja poslužiteljskih aplikacija za internet ili intranet - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Usluge razvoja poslužiteljskih aplikacija za internet ili intranet

  • Objavljeno
    19/05/2023
  • Rok
    21/06/2023
  • Otvaranje ponuda
    21/06/2023
  • Dodijeljeno
    14/08/2023
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Riksantikvaren
Mjesto izvršenja
NUTS code: NO Norge
Lokacija kupca
NUTS code: NO Norge
Poslovni sektor (glavni CPV)
72422000 Usluge razvoja poslužiteljskih aplikacija za internet ili intranet
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,000,000.00 NOK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,000,000.00 NOK
Referentni broj ponude
23/01580
Opis

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Riksantikvaren
Nacionalni registracijski broj: 974 760 819
Poštanska adresa: Dronningens gate 13
Mjesto: OSLO
Oznaka NUTS-a: NO
Poštanski broj: 0152
Zemlja: NOR
Osoba za kontakt: Carl Anders Olsson
Glavna adresa: www.riksantikvaren.no
Elektroničkim putem:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/06/2023 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,000,000.00 NOK
Konačna ugovorena vrijednost
2,000,000.00 NOK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Dekode Interaktiv AS
Poštanska adresa: Tollbugata 11, 2. etg
Mjesto: Oslo
Poštanski broj: 0152
Zemlja: NOR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.