Publications Office of the EU
Njemačka-Marburg: Postavljanje gipsanih ploča - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Marburg: Postavljanje gipsanih ploča

  • Objavljeno
    27/01/2023
  • Rok
    07/03/2023
  • Otvaranje ponuda
    07/03/2023
  • Dodijeljeno
    15/05/2023
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Lokacija kupca
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Poslovni sektor (glavni CPV)
45324000 Postavljanje gipsanih ploča
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
415,890.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
500,214.84 EUR
Referentni broj ponude
2023000358
Opis

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/03/2023 10:15
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
415,890.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
500,214.84 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Akudeck GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Kirchhain
Poštanski broj: 35274
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.