Publications Office of the EU
Švedska-Sundbyberg: Ostali elektroinstalaterski radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Švedska-Sundbyberg: Ostali elektroinstalaterski radovi

  • Objavljeno
    03/06/2019
  • Rok
    01/07/2019
  • Otvaranje ponuda
    02/07/2019
  • Dodijeljeno
    05/07/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Fastighetsaktiebolaget Förvaltaren
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SE Sverige
Poslovni sektor (glavni CPV)
45317000 Ostali elektroinstalaterski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,200,000.00 SEK
Referentni broj ponude
2019-000026
Opis

Ramavtalet avser elarbeten och reparationer mm för underhållsåtgärder, hyresgästers tillval samt projekt.
Ramavtal kommer att tecknas med tre (3) Entreprenörer. Arbetsvolymen som
Beställaren bedömer understiga 100 000 kr tilldelas enligt rangordning. Uppdrag som beräknas överstiga 100 000 kr kan Beställaren välja att göra en förnyad konkurrensutsättning mellan kontrakterade entreprenörer eller offentlig upphandling

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Fastighetsaktiebolaget Förvaltaren
Nacionalni registracijski broj: 556050-2683
Poštanska adresa: Box 7510
Mjesto: Sundbyberg
Oznaka NUTS-a: SE
Poštanski broj: 174 07
Zemlja: SWE
Glavna adresa: http://www.forvaltaren.se/
Elektroničkim putem:
https://www.e-avrop.com/forvaltaren/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=45437
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/07/2019 00:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

45317000 - Ostali elektroinstalaterski radovi

45330000 - Vodoinstalaterski i sanitarni radovi

45400000 - Završni građevinski radovi

50000000 - Usluge popravaka i održavanja

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,200,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Barkarby Elinstallationer Aktiebolag
Poštanska adresa: Box 6054
Mjesto: Järfälla
Poštanski broj: 175 06
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.