Publications Office of the EU
Češka-Prag: Usluge čišćenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Prag: Usluge čišćenja

  • Objavljeno
    24/02/2020
  • Rok
    20/03/2020
  • Otvaranje ponuda
    20/03/2020
  • Dodijeljeno
    25/05/2020
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Správa železnic, státní organizace
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ01 Praha
Poslovni sektor (glavni CPV)
90910000 Usluge čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
47,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
55,517,169.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Poskytování služeb úklidu prostor železničních stanic a zastávek, provozních a administrativních budov Správy železnic, státní organizace.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://zakazky.szdc.cz
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/03/2020 09:01
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
47,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
55,517,169.00 CZK
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.