Publications Office of the EU
Belgija-Liège: Usluge u području električne struje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Belgija-Liège: Usluge u području električne struje

  • Objavljeno
    23/02/2013
  • Rok
    18/04/2013
  • Otvaranje ponuda
    18/04/2013
  • Dodijeljeno
    08/07/2013
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Mjesto izvršenja
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71314100 Usluge u području električne struje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
WRE-2012/610141/161E-F03
Opis

HUY – Prison – rue de la Résistance
Désignation du bureau qui sera chargé de l'étude d'électricité et d'électromécanique pour le renouvellement des installations électriques (courants forts et courants faibles). Cette étude concerne la rénovation et adaptation de bâtiments existants

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Régie des Bâtiments
Poštanska adresa: avenue E.Digneffe, 24
Mjesto: Liege
Poštanski broj: 4000
Zemlja: BEL
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/04/2013 11:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Poštanska adresa: Rue Robert Stümper, 14
Mjesto: Luxembourg
Poštanski broj: 2557
Zemlja: LUX
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.