Publications Office of the EU
Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Servizi di promozione e socio educativi per l'ATS del Torre

  • Objavljeno
    11/06/2024
  • Rok
    15/07/2024
  • Otvaranje ponuda
    18/07/2024
  • Dodijeljeno
    08/11/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Regione autonoma Friuli Venezia Giulia
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITH44 Trieste
Poslovni sektor (glavni CPV)
85311300 Usluge skrbi za djecu i mlade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,945,046.80 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,962,171.50 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Gara europea a procedura aperta per la stipula di un Contratto avente ad oggetto l’affidamento del servizio di promozione, prevenzione, animazione e conciliazione vita/lavoro, integrazione, supporto psico sociale e socio educativo della comunità, delle famiglie, dei bambini e dei ragazzi nell’età evolutiva a favore del Comune di Tarcento – Ente gestore dell’ATS del Torre (Comuni di Attimis, Cassacco, Faedis, Lusevera, Magnano in Riviera, Nimis, Povoletto, Reana del Rojale, Taipana, Tarcento, Tricesimo) – [Codice dell’iniziativa 24PGR170]

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eappalti.regione.fvg.it
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://eappalti.regione.fvg.it
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/07/2024 10:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Ponder (postotak, točan) : 85
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
Ponder (postotak, točan) : 15
Procijenjena vrijednost
9,945,046.80 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
4,962,171.50 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Codess Friuli Venezia Giulia Cooperativa Sociale Onlus
Poštanska adresa:
Mjesto: Udine
Poštanski broj:
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.