Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Coventry: Vozila za posebne namjene - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Ujedinjena Kraljevina-Coventry: Vozila za posebne namjene

  • Objavljeno
    23/10/2018
  • Rok
    19/11/2018
  • Poništeno
    11/12/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
University of Warwick
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKG33 Coventry
Lokacija kupca
NUTS code: UKG33 Coventry
Poslovni sektor (glavni CPV)
34114000 Vozila za posebne namjene
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
CJ-10-18-WMG-CAT-LEARSEATS-RH
Opis

This tender was cancelled prior to any award being made. The University of Warwick Manufacturing Group has a requirement for Lear Seat Monitoring Project. This tender has 3 lots:
— Lot 1: Supply of Hardware, Mechanical Design and Build,
— Lot 2: Control and Electrical Wiring Design and Installation,
— Lot 3: Software Programming and Integration.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: University of Warwick
Poštanska adresa: Procurement and Insurance Services
Mjesto: Coventry
Oznaka NUTS-a: UKG33
Poštanski broj: CV4 7AL
Zemlja: GBR
Osoba za kontakt: Ann-Marie Cooper
Glavna adresa: www.warwick.ac.uk
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/11/2018 12:05
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

34114000 - Vozila za posebne namjene

71320000 - Usluge tehničkog projektiranja

71000000 - Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.