Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Pravne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Pravne usluge

  • Dodijeljeno
    28/04/2015
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
79100000 Pravne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
854,942.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
869,340.00 EUR
Referentni broj ponude
DPR.DPR-2.2413.5.2015.BP.0
Opis

Usługi prawnicze w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi lub doradztwa prawnego w tym zakresie dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
854,942.00
Konačna ugovorena vrijednost
869,340.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Mac
Poštanska adresa: ul. Reformacka 6 lok. 1
Mjesto: Rzeszów
Poštanski broj: 35-026
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.