Publications Office of the EU
Francuska-Besançon: Usluge čišćenja snijega - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Francuska-Besançon: Usluge čišćenja snijega

  • Objavljeno
    24/05/2023
  • Rok
    19/06/2023
  • Otvaranje ponuda
    20/06/2023
  • Dodijeljeno
    07/08/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
departement du doubs
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRC21 Doubs
Lokacija kupca
NUTS code: FRC21 Doubs
Poslovni sektor (glavni CPV)
90620000 Usluge čišćenja snijega
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,044,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,044,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
2023drit0005
Opis

Sektori Montbéliard Et Pontarlier L’Accord-Okvir provodit će se izdavanjem narudžbenica. Svaka grupa dodjeljuje se zasebno. Usluge se plaćaju prema jediničnim cijenama. Procijenjeni su iznosi okvirni i uključuju sva razdoblja produljenja. Zimska usluga obuhvaća unutarnje ceste departmana Doubs. Usluge se uglavnom odnose na intervenciju strujnih krugova, soljenje i struganje, uključujući nabavu vozila s vozačem opremljenim soljenjem i struganjem. Dvije grupe bit će posvećene pružanju usluga razmaka za jagode.
F-

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/06/2023 08:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.