Publications Office of the EU
„Внедряване на ефективен първоначален модел за хранилище на данни /Data Warehouse/“ - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Внедряване на ефективен първоначален модел за хранилище на данни /Data Warehouse/“

  • Publié
    16/08/2024
  • Date limite
    13/09/2024
  • Ouverture des offres
    16/09/2024
  • Attribué
    14/01/2025
  • Aujourd’hui
    31/08/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Supplies
Procédure renouvelée
No
Acheteur
ДЪРЖАВЕН ФОНД "ЗЕМЕДЕЛИЕ"
Lieu d’exécution
NUTS code: Plusieurs lieux d’exécution
Localisation de l’acheteur
NUTS code: BG411 София (столица)
Secteur commercial (CPV)
48610000 Systèmes de bases de données
Montant total estimé du marché (hors TVA)
2,000,000.00 BGN
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
2,000,000.00 BGN
Numéro de référence de l’offre
410199
Description

Предмет на настоящата обществена поръчка e внедряване на ефективен първоначален модел за хранилище на данни /Data Warehouse/, чрез изграждане на информационна система за отчетност като единно хранилище за данни с автоматизирана обработка на данните. Предмета на поръчката включва следните основни дейности: a) Доставка и внедряване на необходимата сървърна инфраструктура за обезпечаване на първоначална развойна среда на единното хранилище за данни и информационната система за отчетност; b) Доставка и внедряване на съответните лицензи, базови софтуерни продукти за платформата за интегриране на данни, както следва: • Лицензи за софтуер за управление на релационна база данни; • Лицензи за софтуер за пренос и интеграция на данни ELT (extract, load, transform); c) Услуги по планиране, създаване и внедряване на единно хранилище за данни и информационната система за отчетност за целите на Годишен доклад за качеството на изпълнение към Европейската комисия; d) Услуги по обучение за работа с информационната система; е) Услуги по гаранционна поддръжка за период минимум 12 (дванадесет) месеца. В процеса на изпълнение на обществената поръчка следва да се осигурят отчети, които да отговарят на изискванията във връзка с Годишен доклад за качеството на изпълнение (APR – Annual Performance Review). Отчетите трябва да се базират на необходимите за регулаторната отчетност данни от информационна система ИСАК и счетоводната система в Държавен Фонд "Земеделие“, като генерирането на отчетите не следва да е по-късно от 01.12.2024 г.

Mode de soumission
Électronique par:
https://app.eop.bg/today/410199
Les offres peuvent être soumises
Soumission électronique: nécessaire
https://app.eop.bg/today/410199
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
Non disponible
Conditions d’ouverture des offres (date)
16/09/2024 09:00
Méthode d’attribution
Най-ниска цена
Valeur estimée
2,000,000.00 BGN
Valeur finale du marché
2,000,000.00 BGN
Attribution du marché
Nom officiel: СИРМА ГРУП ХОЛДИНГ АД
Adresse postale:
Localité: гр. София
Code postal: 1784
Pays:
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.