Publications Office of the EU
Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия и координатор на балансираща група за нуждите на Община Шумен и нейните структури, за образователни институции на Община Шумен и за нуждите на „Диагностично – консултативен център I Шумен“ ЕООД - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия и координатор на балансираща група за нуждите на Община Шумен и нейните структури, за образователни институции на Община Шумен и за нуждите на „Диагностично – консултативен център I Шумен“ ЕООД

  • Publié
    23/05/2024
  • Aujourd’hui
    01/09/2026
Statut
Annulé
Type de marché
Supplies
Procédure renouvelée
No
Acheteur
ОБЩИНА ШУМЕН
Lieu d’exécution
NUTS code: Plusieurs lieux d’exécution
Localisation de l’acheteur
NUTS code: BG333 Шумен
Secteur commercial (CPV)
09310000 Électricité
Montant total estimé du marché (hors TVA)
5,700,000.00 BGN
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
La procédure est close
Numéro de référence de l’offre
387242
Description

Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка и балансиране на определени количества нетна активна електрическа енергия за обектите на Община Шумен, на образователни институции и на „Диагностично – консултативен център I Шумен“ ЕООД, присъединени на ниво средно и ниско напрежение, подробно описани в Техническата спецификация, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група, пълно администриране на информационния поток с ЕСО ЕАД, както и поемане на разходите за небаланси за обектите от приложената техническа спецификация. Предметът на поръчката включва също и администриране на сумите за нормативно определените такси, мрежови услуги и акциз. Същите ще бъдат заплащани от Възложителя на Изпълнителя. Във връзка с горното, с Изпълнителя ще бъде сключен договор за комбинирани услуги по смисъла на чл.11, т.10 и при условията на чл.20 от ПТЕЕ /Правилата за търговия с електрическа енергия/. Всички изисквания, които Възложителят поставя по отношение на изпълнение на доставката са посочени в Техническата спецификация Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка и балансиране на определени количества нетна активна електрическа енергия за обектите на Община Шумен, на образователни институции и на „Диагностично – консултативен център I Шумен“ ЕООД, присъединени на ниво средно и ниско напрежение, подробно описани в Техническата спецификация, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група, пълно администриране на информационния поток с ЕСО ЕАД, както и поемане на разходите за небаланси за обектите от приложената техническа спецификация. Предметът на поръчката включва също и администриране на сумите за нормативно определените такси, мрежови услуги и акциз. Същите ще бъдат заплащани от Възложителя на Изпълнителя. Във връзка с горното, с Изпълнителя ще бъде сключен договор за комбинирани услуги по смисъла на чл.11, т.10 и при условията на чл.20 от ПТЕЕ /Правилата за търговия с електрическа енергия/. Всички изисквания, които Възложителят поставя по отношение на изпълнение на доставката са посочени в Техническата спецификация

Mode de soumission
Électronique par:
https://app.eop.bg/today/387242
Les offres peuvent être soumises
Soumission électronique: nécessaire
https://app.eop.bg/today/387242
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
Non disponible
Conditions d’ouverture des offres (date)
12/06/2024 13:00
Méthode d’attribution
минимална стойност на административната такса
Valeur estimée
5,700,000.00 BGN
Valeur finale du marché
La procédure est close
Attribution du marché
La procédure est close
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.