Publications Office of the EU
Pologne-Cracovie: Voitures particulières - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pologne-Cracovie: Voitures particulières

  • Publié
    16/05/2013
  • Date limite
    24/06/2013
  • Ouverture des offres
    24/06/2013
  • Attribué
    08/07/2013
  • Aujourd’hui
    01/09/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Supplies
Procédure renouvelée
No
Acheteur
Non disponible
Lieu d’exécution
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Localisation de l’acheteur
NUTS code: Non disponible
Secteur commercial (CPV)
34110000 Voitures particulières
Montant total estimé du marché (hors TVA)
100,000.00 PLN
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
94,308.94 PLN
Numéro de référence de l’offre
275/PN-63/2013
Description

1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych dla MPWiK SA w Krakowie.
Parametry i wyposażenie samochodu:
- rok produkcji: 2013
- kolor: srebrny, metalizowany
- norma emisji spalin: EURO 5
- samochód winien spełniać wszystkie kryteria dotyczące norm ekologicznych i bezpieczeństwa dla danego typu pojazdu dopuszczonych do ruchu w UE , szczególnie dotyczących:
1. Zużycie energii
2. Emisja dwutlenku węgla
3. Emisja tlenków azotu:
4. Emisja cząstek stałych
5. Emisja węglowodorów
- liczba miejsc siedzących: 5
- silnik benzynowy
- moc silnika: min 75 [kW]
- pojemność silnika: 1000÷1200 [cm³]
- moment obrotowy: min 170 [Nm]
- układ hamulcowy: hamulce tarczowe (przód, tył)
- ABS, ESP, ASR
- zderzaki, klamki, lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia
- czujniki parkowania: tył
- skrzynia biegów: manualna (min 5 biegów do przodu)
- centralny zamek otwierany z kluczyka i pilota
- immobiliser
- pełne przeszklenie przedziału pasażersko-ładunkowego
- dwa komplety kół, letnie i zimowe ( min. 15 cali)
- fabryczne kołpaki – pełne
- siedzenie w przestrzeni pasażerskiej: 3 osobowe, dzielone, składane z możliwością łatwego demontażu
- fabryczny autoalarm z niezależnym zasilaniem
- dwa kluczyki składane
- rozstaw osi: 2600 ÷2800 [mm]
- długość całkowita: 4200÷4400 [mm]
- szerokość: 1600÷1900 [mm]
- wysokość pojazdu: 1600÷1900 [mm]
- drzwi tylne (boczne – otwierane na bok) lewe i prawe: przeszklone
- klapa tylna z wycieraczka i ogrzewaniem
- poduszki powietrzne kierowcy i pasażera (czołowe i boczne)
- wspomaganie układu kierowniczego
- relingi dachowe
- elektrycznie sterowane szyby
- kierownica obszyta skórą
- regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach
- wyświetlacz wielofunkcyjny (pokazujący m.in. czas jazdy, średnią prędkość, średnie oraz chwilowe zużycie paliwa, zasięg, przebieg)
- zewnętrzne lusterka boczne: regulowane elektrycznie i podgrzewane
- fabryczne radio CD/MP3 z zintegrowanym zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- gumowy dywanik w przestrzeni bagażowej
- fabryczna klimatyzacja automatyczna
- filtr kabinowy
- światła dzienne (włączane automatycznie)
- światła przeciwmgielne
- fabryczne dywaniki gumowe
- przyciemniane szyby
- siatka przytrzymująca bagaże
- koło zapasowe pełnowymiarowe
- gaśnica, apteczka, linka holownicza, trójkąt ostrzegawczy, 2 kamizelki.
Samochody rejestruje MPWiK S.A. na podstawie kompletu dokumentów od wykonawcy. Przy braku wymaganych dokumentów. Wykonawca zapłaci karę umowną.
Odbioru samochodów u dostawcy (loco Kraków) dokonuje Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Transportem, w przypadku stwierdzenie nieprawidłowości transakcja zostaje wykonawca ponosi karę umowną.

Mode de soumission
Non disponible
Les offres peuvent être soumises
Submission for all lots
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
L’avis concerne un marché public
Conditions d’ouverture des offres (date)
24/06/2013 10:15
Lieu d’exécution
Méthode d’attribution
Lowest price
Valeur estimée
100,000.00 PLN
Valeur finale du marché
94,308.94 PLN
Attribution du marché
Nom officiel: Autoremo Sp. J. Andrzej i Edward Kuchta
Adresse postale: ul. Kościuszki 183
Localité: Bukowina Tatrzańska
Code postal: 34-530
Pays: POL
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.