Publications Office of the EU
Pologne-Gdańsk: Services de conception technique - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pologne-Gdańsk: Services de conception technique

  • Publié
    07/05/2015
  • Date limite
    23/06/2015
  • Attribué
    03/08/2015
  • Aujourd’hui
    05/09/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Services
Procédure renouvelée
No
Acheteur
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku
Lieu d’exécution
NUTS code: PL63 Pomorskie
Localisation de l’acheteur
NUTS code: Non disponible
Secteur commercial (CPV)
71320000 Services de conception technique
Montant total estimé du marché (hors TVA)
Non disponible
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
70,000.00 PLN
Numéro de référence de l’offre
MW.I1-3201/11/2015
Description

1. Usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
opracowane dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
3. Szczegółowy zakres usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia, opracowanej dla przedmiotowego zamówienia.
4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego.
5. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą Stron wyrażoną na piśmie pod rygo-rem nieważności w następujących okolicznościach:
a) jeżeli z okoliczności dotyczących procesu przygotowania dokumentacji wynika, że nie jest możliwe uzyskanie w odpowiednim terminie wszystkich niezbędnych uzgodnień, oświadczeń i opinii, a nieuzyskanie to jest niezawinione przez Wykonawcę dokumentacji, w szczególności nie zostanie stwierdzona przez Zamawiającego zwłoka w wykonaniu zamówienia na każdym jego etapie;
b) zmiana postanowień umowy może nastąpić w celu zapobieżenia powstaniu nieodwracalnych w skutkach strat dla Zamawiającego;
c) zmiany obowiązującej stawki VAT;
d) z powodu działania siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, niemożliwego do przewidzenia.
6. Zmiana postanowień zawartej umowy wynikająca z zaistnienia okoliczności z pkt 5a, 5b i 5d, możliwa jest tylko taka, która jest korzystna dla zamawiającego lub której nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy pomimo zachowania należytej staranności. W przypadku zaistnienia warunków zmiany określonych w pkt 5c. zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia wynagrodzenia o kwotę równą różnicy w kwocie podatku.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w zakresie wszelkich zmian umowy o ile konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Mode de soumission
Non disponible
Les offres peuvent être soumises
Submission for all lots
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
L’avis concerne un marché public
Conditions d’ouverture des offres (date)
Vérifiez les documents liés pour plus de détails
Lieu d’exécution
Méthode d’attribution
The most economic tender
Valeur estimée
Non disponible
Valeur finale du marché
70,000.00 PLN
Attribution du marché
Nom officiel: Biuro Projektowo-Consultingowego HydroEco s.c. Andrzej Pieniążek, Edyta Felińczak i Marcin Felińczak
Adresse postale: ul. Zabłockiego 2A/32
Localité: Gdańsk
Code postal: 80-287
Pays: POL
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.